"Italienskt landskap"
Signerad: E. Ollers
Daterad: 1944
Mått på pannå: 47 x 35 cm
Konditionsrapport: Bruksslitage och sprickor i ram, inga övriga anmärkningar
Edvin Ollers 1888-1959 Oil on wooden board.
"Italian landscape"
Signed: E. Ollers
Dated: 1944
Board size: 47 x 35 cm
Condition: Use-wear and cracks in frame, no other remarks
450 SEK | 2019-12-22 15:41 |
450 SEK | 2019-12-27 17:42 |
100 SEK | 2019-11-19 13:18 |
100 SEK | Startpris |