Skogsmotiv.
Signerad: Larz Friberg
Mått på duk: 33 x 25 cm
Konditionsrapport: Bruksslitage på ram, inga övriga anmärkningar
Larz Friberg 1918-2001 Oil on canvas
Forest landscape.
Signed: Larz Friberg
Dimensions of canvas: 33 x 25 cm
Condition: Wear on frame, no other remarks
100 SEK | 2019-11-19 13:02 |
100 SEK | Startpris |