Signerad: Arvid Knöppel
Mått bildyta: 31 x 22 cm
Konditionsrapport: Bruksslitage på ram, Något gulnat papper, inga övriga anmärkningar
Arvid Knöppel 1892-1970 Pencil on paper
Signed: Arvid Knöppel
Dimensions image area: 31 x 22 cm
Condition: Wear on frame, Yellowed paper, no other remarks
150 SEK | 2019-12-30 12:01 |
100 SEK | 2019-11-19 12:57 |
100 SEK | Startpris |