Abstrakt komposition.
Monogramsignerad: AO
Mått på pannå: 26.5 x 34.5 cm
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp, Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Arne Olson 1918-2006 Oil on panel
Abstract composition.
Monogram signed: AO
Panel size: 26.5 x 34.5 cm
Condition Report: Minor color loss, Mionor frame wear, No other remarks.
1 800 SEK | 2019-12-20 22:07 |
1 700 SEK | 2019-12-18 14:10 |
800 SEK | 2019-12-20 16:32 |
100 SEK | Startpris |