Motiv föreställande renar i abstrakt landskap.
Signerad: CAI
Mått på pannå: 30 x 45 cm
Konditionsrapport: Vattenfläckar, Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Cai Poulsen 1920-1997 Gouache on Panel
Motif of reindeers in abstract landscape.
Signed: CAI
Panel size: 30 x 45 cm
Condition report: Water stains, Minor wear on frame, No other remarks.
500 SEK | 2019-12-30 11:24 |
450 SEK | 2019-12-30 10:03 |
400 SEK | 2019-12-20 12:48 |
350 SEK | 2019-12-18 10:30 |
150 SEK | 2019-12-19 20:01 |
100 SEK | Startpris |