"Stigen"
Signerad: Karin Olsson
Daterad a tergo: 1974
Mått på duk: 34 x 34 cm
Karin Olsson 1928-2006 Oil on canvas
"Trail"
Signed: Karin Olsson
Dated a tergo: 1974
Dimensions of canvas: 34 x 34 cm
Condition report: Minor wear on frame, no other remarks.
3 200 SEK | 2019-12-30 14:46 |
3 000 SEK | 2019-12-27 19:09 |
2 800 SEK | 2019-12-27 18:50 |
1 900 SEK | 2019-12-17 09:53 |
100 SEK | Startpris |