"Rivalerna"
Konstnär född 1930
Signerad med blyerts: Arne Anderson
Numrerad: 196/290
Mått bildyta: 58 x 38 cm
Konditionsrapport: Stor spricka i glas, bruksslitage på ram, inga övriga anmärkningar
Arne Anderson Color lithograph
"Rivals"
Artist born in 1930
Signed with pencil: Arne Anderson
Numbered: 196/290
Dimensions image area: 58 x 38 cm
Condition: Lerge Crack in glass, use wear on frame, no other remarks
350 SEK | 2019-12-30 11:39 |
300 SEK | 2019-12-19 14:17 |
200 SEK | 2019-12-22 11:01 |
100 SEK | 2019-11-19 12:03 |
100 SEK | Startpris |