"God Jul"
Signerad: Karin Olson
Mått bildyta: 13 x 9,5 cm
Karin Olsson 1928-2006 Gouache on paper
"Merry Christmas"
Signed: Karin Olson
Dimensions image area: 13 x 9.5 cm
Condition report: No remarks
1 000 SEK | 2019-12-21 10:56 |
950 SEK | 2019-12-10 10:29 |
100 SEK | Startpris |