Komposition, Färgserigrafi.
Signerad: Olle Bonnier
Numrerad: 21/100
Totalmått:: 100 x 59 cm
Löst blad / Saknar ram
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Olle Bonniér 1925-2016 Screen print
Composition, Color Screenprint.
Signed: Olle Bonnier
Numbered: 21/100
Dimensions: 100 x 59 cm
Loose paper / Missing frame
Condition report: No remarks
900 SEK | 2019-12-27 11:43 |
850 SEK | 2019-12-10 10:22 |
100 SEK | Startpris |