Vy över slätt.
Signerad: Lindorm L
Daterad: 1942
Mått på pannå: 89 x 64 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Lindorm Liljefors 1909-1985 Oil on wooden board
View of plain.
Signed: Lindorm L
Dated: 1942
Dimensions of board: 89 x 64 cm
Condition report: Minor age-based wear, No other remarks.
2 000 SEK | 2019-12-30 15:07 |
1 900 SEK | 2019-12-10 10:21 |
1 800 SEK | 2019-12-29 18:58 |
1 200 SEK | 2019-12-27 13:47 |
350 SEK | 2019-12-25 19:21 |
150 SEK | 2019-12-22 11:03 |
100 SEK | Startpris |