"Vårflod"
Signerad: Vera Nilsson
Mått bildyta: 43 x 35 cm
Konditionsrapport: Mindre veck & revor i papper, Åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Vera Nilsson 1888-1979 Gouache on paper
"Spring river"
Signed: Vera Nilsson
Dimensions image area: 43 x 35 cm
Condition report: Minor creases & tears in paper, Age-based wear, No other remarks.
2 600 SEK | 2019-12-30 14:59 |
2 400 SEK | 2019-12-29 19:59 |
2 000 SEK | 2019-12-27 19:15 |
1 900 SEK | 2019-12-10 10:21 |
1 500 SEK | 2019-12-27 13:38 |
900 SEK | 2019-12-25 22:53 |
100 SEK | Startpris |