Landskapsmotiv med träd.
Olja på duk uppfodrad på pannå.
Signerad: Frisén
Mått på pannå: 42 x 35 cm
Konditionsrapport: Mindre obetydligt slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Vera Frisen 1910-1990 Oil on canvas
Landscape motif with trees.
Oil on canvas mounted on board.
Signed: Frisén
Size of board: 42 x 35 cm
Condition report: Minor wear on frame, No other remarks.
9 200 SEK | 2019-11-28 12:58 |
9 000 SEK | 2019-11-18 14:26 |
7 600 SEK | 2019-11-28 07:20 |
6 400 SEK | 2019-11-04 10:02 |
2 400 SEK | 2019-11-18 13:11 |
100 SEK | Startpris |