"Vårflod"
Signerad: Vera Nilsson
Mått bildyta: 43 x 35 cm
Konditionsrapport: Mindre veck & revor i papper, Åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Vera Nilsson 1888-1979 Gouache on paper
"Spring river"
Signed: Vera Nilsson
Dimensions image area: 43 x 35 cm
Condition report: Minor creases & tears in paper, Age-based wear, No other remarks.
1 600 SEK | 2019-11-04 11:45 |
1 500 SEK | 2019-11-28 13:35 |
400 SEK | 2019-11-22 21:46 |
100 SEK | Startpris |