Konstnär född: 1938
I Smedjan.
Signerad: B.Aurén
Daterad: 1989
Mått på pannå: 43 x 35 cm
Bo Aurén Oil on wooden board.
Artist born: 1938
In the smithy.
Signed: B. Aurén
Dated: 1989
Board size: 43 x 35 cm
Condition report: Minor wear on frame, No other remarks.
250 SEK | 2019-11-26 03:59 |
200 SEK | 2019-11-19 00:50 |
100 SEK | 2019-10-29 11:17 |
100 SEK | Startpris |