"Trädet"
Halmstadsgruppen.
Signerad: Axel Olson
Mått på duk: 69 x 39 cm
Axel Olson 1899-1986 Oil on canvas
"The Tree"
Halmstad Group.
Signed: Axel Olson
Dimensions of canvas: 69 x 39 cm
Condition report: No remarks
3 000 SEK | 2019-11-22 08:53 |
2 800 SEK | 2019-11-12 09:47 |
100 SEK | Startpris |