Renar i vinterlandskap.
Signerad: Lars Pirak
Daterad: 1976
Mått på duk: 46 x 36 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage på ram, inga övriga anmärkningar
Lars Pirak 1932-2008 Oil on canvas
Reindeers in winter landscape.
Signed: Lars Pirak
Dated: 1976
Dimensions of canvas: 46 x 36 cm
Condition: Minor wear on frame, no other remarks
5 000 SEK | 2019-11-28 13:47 |
4 800 SEK | 2019-11-28 13:04 |
4 000 SEK | 2019-11-28 12:49 |
3 400 SEK | 2019-11-18 15:10 |
3 000 SEK | 2019-11-18 13:57 |
2 800 SEK | 2019-11-18 10:41 |
1 900 SEK | 2019-11-11 10:35 |
1 000 SEK | 2019-11-17 22:24 |
100 SEK | Startpris |