"Slubben och Hösten"
Signerad: I. Rönnberg
Daterad: 1968
Mått på pannå: 26 x 56 cm
Ivar Rönnberg 1912-1986 Oil on wooden board
"Slubben and Autumn"
Signed: I. Rönnberg
Dated: 1968
Board size: 26 x 56 cm
Condition report: No remarks
200 SEK | 2019-09-25 12:32 |
150 SEK | 2019-10-21 17:32 |
100 SEK | Startpris |