Konstnär född: 1922
"Umeå 1980"
Signerad med blyerts.
Numrerad: 245/225
Totalmått: 45 x 41 cm
Löst blad / Saknar ram
Konditionsrapport: Mindre hanteringsveck i papper, Inga övriga anmärkningar.
Clara Salander Color lithograph
Artist born: 1922
"Umea 1980"
Signed with pencil.
Numbered: 245/225
Overall dimensions: 45 x 41 cm
Loose paper / Missing frame
Condition report: Minor handling folds in paper, No other remarks.
250 SEK | 2019-10-02 12:23 |
200 SEK | 2019-10-26 14:22 |
100 SEK | Startpris |