Monogramsignerad: AE
Mått bildyta: 16,5 x 14 cm
Konditionsrapport: Något gulnat papper, Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Albert Engström 1869-1940 Drawing
Monogram signed: AE
Dimensions image area: 16,5 x 14 cm
Condition report: Slightly yellowed paper, Minor age-based wear, No other remarks.
300 SEK | 2019-10-31 15:07 |
250 SEK | 2019-10-31 15:10 |
150 SEK | 2019-10-25 20:15 |
100 SEK | 2019-10-02 16:04 |
100 SEK | Startpris |