Konstnär född: 1939
Stilleben.
Signerad: S.Widholm
Mått på pannå c.a: 22 x 18,5 cm
Stellan Widholm Oil on wooden board
Artist born: 1939
Still life.
Signed: S.Widholm
Dimensions of board c.a: 22 x 18.5 cm
Condition report: No remarks
350 SEK | 2019-10-31 15:19 |
300 SEK | 2019-10-31 11:07 |
200 SEK | 2019-10-26 21:58 |
100 SEK | 2019-10-02 16:03 |
100 SEK | Startpris |