Gatuscen.
Signerad: W.Henning
Mått på duk: 24 x 19 cm
Wilhelm Henning 1899-1955 Oil on canvas
Street Scene.
Signed: W.Henning
Dimensions of canvas: 24 x 19 cm
Condition report: No remarks
100 SEK | 2019-10-22 09:00 |
100 SEK | Startpris |