"Har du ett äpple Eva?"
Signerad med blyerts: EWK
Daterad: 1989
Numrerad: 194/250
Mått bildyta: 48 x 38 cm
Konditionsrapport: Bruksslitage på ram, inga övriga anmärkningar
Ewert Karlsson 1918-2004 Color lithograph
"Do you have an apple Eve?"
Signed with pencil: EWK
Dated: 1989
Numbered: 194/250
Dimensions image area: 48 x 38 cm
Condition report: Wear on frame, no other remarks
100 SEK | 2019-09-18 16:30 |
100 SEK | Startpris |