Konstnär född: 1934
"Mandelträd"
Signerad: MR PYK
Mått på duk: 30 x 30 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Madeleine Pyk Oil on canvas
Artist born: 1934
"Almondtree"
Signed: MR PYK
Dimensions of canvas: 30 x 30 cm
Condition report: No remarks.
3 000 SEK | 2019-10-31 12:16 |
2 800 SEK | 2019-10-31 10:30 |
2 600 SEK | 2019-10-23 00:07 |
2 400 SEK | 2019-10-21 19:31 |
2 200 SEK | 2019-09-30 13:00 |
1 600 SEK | 2019-10-19 13:14 |
100 SEK | Startpris |