Same vid lapporten.
Signerad: Tord
Daterad: 1943
Mått på pannå: 61 x 49 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Mindre färgsläpp, Inga övriga anmärkningar.
Tord Leander Engström 1914-1985 Oil on wooden board.
Sami at Lapporten.
Signed: Tord
Dated: 1943
Board size: 61 x 49 cm
Condition: Wear on frame, Minor color loss, No other remarks.
1 000 SEK | 2019-09-22 16:16 |
950 SEK | 2019-08-30 11:44 |
250 SEK | 2019-09-17 20:20 |
100 SEK | Startpris |