Lech Rzewuski 1941-2004, Polen.
Figurkomposition.
Signerad.
Mått bildyta c.a: 92 x 63 cm
Konditionsrapport: Mindre obetydligt slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Lech Rzewuski 1941-2004 Mixed technique on paper
Lech Rzewuski 1941-2004, Poland.
Figure composition.
Signed.
Dimensions image area c.a: 92 x 63 cm
Condition report: Minor wear on frame, No other remarks.
300 SEK | 2019-08-28 12:36 |
250 SEK | 2019-09-26 19:38 |
100 SEK | Startpris |