"Näske Hamn"
Signerad: Balu
Daterad: 1981
Mått på duk: 61 x 50 cm
Bengt "Belu" Lundkvist Oil on canvas
"Näske Hamn"
Signed: Balu
Dated: 1981
Dimensions of canvas: 61 x 50 cm
Condition report: No remarks
750 SEK | 2019-09-27 16:05 |
700 SEK | 2019-09-27 14:22 |
500 SEK | 2019-09-19 16:16 |
100 SEK | 2019-08-28 09:37 |
100 SEK | Startpris |