"Ölandsstrand"
Signerad: Hällgren
Mått på pannå: 65 x 30,5 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar
Ingvar Hällgren 1917-1980 Oil on wooden board
"Öland Strand"
Signed: Hällgren
Size of wooden board: 65 x 30.5 cm
Condition report: Minor frame wear, No other remarks
800 SEK | 2019-09-26 21:48 |
750 SEK | 2019-08-27 10:46 |
150 SEK | 2019-09-20 20:19 |
100 SEK | Startpris |