"Trädet"
Halmstadsgruppen.
Signerad: Axel Olson
Mått på duk: 69 x 39 cm
Axel Olson 1899-1986 Oil on canvas
"The Tree"
Halmstad Group.
Signed: Axel Olson
Dimensions of canvas: 69 x 39 cm
Condition report: No remarks
3 800 SEK | 2019-09-05 10:43 |
3 800 SEK | 2019-09-27 16:08 |
3 400 SEK | 2019-09-27 13:37 |
3 000 SEK | 2019-09-21 11:16 |
2 000 SEK | 2019-09-21 06:06 |
100 SEK | Startpris |