Konstnär född: 1951
Signerad med blyerts: Julius
Numrerad: 293 / 1000
Totalmått: 49 x 36 cm
Löst blad / Saknar ram.
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Per Julius Color lithograph
Artist born: 1951
Signed with pencil: Julius
Numbered: 293/1000
Total dimensions: 49 x 36 cm
Loose paper / Missing frame.
Condition: No remarks.
100 SEK | 2019-08-26 12:49 |
100 SEK | Startpris |