Landskapsmotiv.
Signerad: Hlinden
Mått på duk: 65 x 54 cm
Helge Linden 1897-1961 Oil on canvas
Landscape Design.
Signed: Hlinden
Size of canvas: 65 x 54 cm
Condition: No remarks
1 300 SEK | 2019-07-19 13:35 |
1 200 SEK | 2019-08-25 19:28 |
200 SEK | 2019-08-20 07:16 |
100 SEK | Startpris |