Konstnär född: 1931
"Gipskyssen"
Signerad: Meijer
Mått på duk: 48 x 38 cm
Sture Meijer Oil on canvas
Artist born: 1931
"Gypsum Kiss"
Signed: Meijer
Dimensions of canvas: 48 x 38 cm
Condition report: No remarks
1 600 SEK | 2019-09-02 13:10 |
1 500 SEK | 2019-08-07 13:23 |
1 200 SEK | 2019-08-28 20:42 |
1 000 SEK | 2019-08-23 21:16 |
150 SEK | 2019-08-23 16:15 |
100 SEK | Startpris |