Signerad med blyerts: S. Fager
Daterad: 1995
H.C.
Med dedikation
Mått bildyta: 20 x 16 cm
Konditionsrapport: Damm innanför glas, inga övriga anmärkningar
Sixten Fager Color Lithograph
Signed with pencil: S. Fager
Dated: 1995
H.C.
With dedication
Dimensions image area: 20 x 16 cm
Condition: Dust inside glass, no other remarks
350 SEK | 2019-08-19 22:37 |
300 SEK | 2019-08-30 14:29 |
100 SEK | 2019-08-08 12:03 |
100 SEK | Startpris |