"Minnen utan måsten"
Konstnär född: 1950
Signerad: Bill Olson
Daterad: 2015
Mått: 106 x 56 cm
Konditionsrapport: Mindre märken & åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Bill Olson Mixed technique on wooden board.
"Memories without the must"
Artist born: 1950
Signed: Bill Olson
Dated: 2015
Dimensions: 106 x 56 cm
Condition report: Minor marks & age-based wear, No other remarks.
4 400 SEK | 2019-07-26 16:49 |
4 200 SEK | 2019-08-24 14:38 |
150 SEK | 2019-08-19 11:58 |
100 SEK | Startpris |