Konstnär född: 1950
Signerad: Bill Olson
Mått bildyta: 65 x 57 cm
Löst blad / Saknar ram (Passepartout inkluderad)
Konditionsrapport: Mindre slitage, Inga övriga anmärkningar.
Bill Olson Mixed technique on paper
Artist born: 1950
Signed: Bill Olson
Dimensions image area: 65 x 57 cm
Loose paper / Missing frame (Passepartout included)
Condition: Minor wear, No other remarks.
3 000 SEK | 2019-08-28 10:00 |
2 800 SEK | 2019-07-26 16:18 |
150 SEK | 2019-08-19 11:57 |
100 SEK | Startpris |