Konstnär född: 1958, Danmark.
Abstrakt komposition.
Signerad: Peter Thor
Mått på duk: 80 x 40 cm
Konditionsrapport: Mindre obetydligt slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
PetUr Thor Gunnarsson Oil on canvas
Artist born: 1958, Denmark.
Abstract composition.
Signed: Peter Thor
Size of canvas: 80 x 40 cm
Condition report: Minor insignificant wear on frame, No other remarks.
800 SEK | 2019-07-08 15:47 |
750 SEK | 2019-07-25 15:47 |
150 SEK | 2019-07-22 10:29 |
100 SEK | Startpris |