Signerad med blyerts: S.Fager
Numrerad: 98/185
Daterad: 1987
Mått bildyta: 64 x 52 cm
Konditionsrapport: Mindre obetydligt slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Sixten Fager 1920-2010 Color lithograph
Signed with pencil: S.Fager
Numbered: 98/185
Dated: 1987
Dimensions of image area: 64 x 52 cm
Condition report: Minor insignificant wear on frame, No other remarks.
2 800 SEK | 2019-07-26 16:33 |
2 600 SEK | 2019-07-26 16:29 |
2 000 SEK | 2019-07-26 16:30 |
1 000 SEK | 2019-07-21 17:52 |
800 SEK | 2019-07-15 18:58 |
750 SEK | 2019-07-08 14:54 |
150 SEK | 2019-07-15 05:25 |
100 SEK | Startpris |