"Väg, Provence Frankrike"
Signerad: GI Erixon
Daterad: 1994
Mått på duk: 65 x 57 cm
G Ingemar Erixon 1928-2008 Oil on canvas
"Road, Provence France"
Signed: GI Erixon
Dated: 1994
Size of canvas: 65 x 57 cm
Condition Report: Minor wear on frame, No other remarks.
300 SEK | 2019-07-08 14:42 |
250 SEK | 2019-07-26 10:34 |
100 SEK | Startpris |