Konstnär född: 1951, Brasilien.
Naivistisk komposition.
Signerad: Rodolpho Tamanini Netto S.P.70.
Mått på duk: 100 x 24,5 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre färgsläpp, Inga övriga anmärkningar.
Rodolpho Tamanini Netto Oil on canvas
Artist born: 1951, Brazil.
Naivist composition.
Signed: Rodolpho Tamanini Net S.P.70.
Size of canvas: 100 x 24.5 cm
Condition report: Minor wear on frame, Minor color loss, No other remarks.
1 700 SEK | 2019-07-25 23:10 |
1 600 SEK | 2019-07-26 16:26 |
850 SEK | 2019-07-06 15:06 |
100 SEK | Startpris |