"Ms Gerda av Korno i Norrbyskär"
Signerad: Åke Pettersson Nåw
Mått bildyta: 33 x 20 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre fläckar, Inga övriga anmärkningar.
Åke Pettersson-Nåw 1925-2004 Pencil on paper.
"Ms. Gerda of Korno in Norrbyskär"
Signed: Åke Pettersson Núw
Dimensions of image area: 33 x 20 cm
Conditional report: Minor wear on frame, Smaller stains, No other remarks.
100 SEK | 2019-07-06 13:55 |
100 SEK | Startpris |