"Face"
Signerad med blyerts: A.Wikman
Numrerad: 1/20
Plåtmått: 49 x 39 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Anders Wikman Color etching.
"Face"
Signed with pencil: A.Wikman
Numbered: 1/20
Plate size: 49 x 39 cm
Condition: Wear on frame, No other remarks.
500 SEK | 2019-07-22 22:13 |
450 SEK | 2019-07-01 12:10 |
100 SEK | Startpris |