Portfolio innehållandes tre färglitografier utförda av Gösta Gustavson, Samtliga signerade & numrerade med blyerts.
Utgiven av: Galerie Belle, Carl-Johan Bolander, Västerås.
Yttermått mapp: 65 x 49 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage & fläckar, Inga övriga anmärkningar.
Gösta Gustavson 1931-2008 Portfolio "Three pictures"
Portfolio containing three color lithographs by Gösta Gustavson, All signed & numbered with pencil.
Published by: Galerie Belle, Carl-Johan Bolander, Västerås.
Exterior dimensions folder: 65 x 49 cm
Condition: Minor age-based wear & stains, No other remarks.
350 SEK | 2019-06-19 13:03 |
300 SEK | 2019-06-26 21:09 |
100 SEK | Startpris |