Landskapsmotiv med bäck.
Signerad: Rosén
Daterad: 1964
Mått på duk: 58 x 43 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Kjell Rosen 1909-1982 Oil on canvas
Landscape scene with stream.
Signed: Rosén
Dated: 1964
Size of canvas: 58 x 43 cm
Conditional report: No remarks
100 SEK | 2019-06-19 13:03 |
100 SEK | Startpris |