Naivistisk komposition.
Signerad: E.Person
Mått på pannå: 56 x 46 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Erik Persson 1879-1973 Oil on board.
Naivist composition.
Signed: E.Person
Dimensions on the board: 56 x 46 cm
Conditional Report: Minor age-based wear, Minor wear on frame, No other remarks.
3 200 SEK | 2019-06-28 16:12 |
3 000 SEK | 2019-06-28 16:11 |
2 000 SEK | 2019-06-28 16:01 |
1 700 SEK | 2019-06-19 13:02 |
500 SEK | 2019-06-26 20:40 |
100 SEK | Startpris |