Komposition.
Signerad med blyerts.
Numrerad: 122/135
Plåtmått: 18,5 x 15,5 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre vågigt papper, Inga övriga anmärkningar.
Johnny Friedlaender 1912-1992 Color eetching
Composition.
Signed with pencil.
Numbered: 122/135
Plate size: 18.5 x 15.5 cm
Condition: Minor wear on frame, Minor wavy paper, No other remarks.
600 SEK | 2019-05-08 11:28 |
550 SEK | 2019-05-31 16:13 |
250 SEK | 2019-05-31 10:37 |
100 SEK | Startpris |