Konstnär född: 1924
Signerad: Gino Scarpa
Totalmått: 22,5 x 19,5 cm
Löst blad / Saknar ram.
Konditionsrapport: Mindre repor & åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Gino Scarpa Color lithograph with metal relief.
Artist born: 1924
Signed: Gino Scarpa
Total dimension: 22.5 x 19.5 cm
Loose paper / Missing frame.
Condition: Minor scratches & age-based wear, No other remarks.
100 SEK | 2019-05-08 11:28 |
100 SEK | Startpris |