Porträtt.
Signerad: Gram
Daterad: 1952
Mått på duk: 41 x 33 cm
Konditionsrapport: Saknar ram, Inga övriga anmärkningar.
Lennart Gram 1910-1996 Oil on canvas
Portrait.
Signed: Gram
Dated: 1952
Size of canvas: 41 x 33 cm
Condition report: Missing frame, No other remarks.
450 SEK | 2019-05-31 10:51 |
400 SEK | 2019-05-20 20:17 |
350 SEK | 2019-05-05 15:19 |
100 SEK | Startpris |