"Landskap, Bohuslän"
Signerad: Staffan Hallström
Mått på duk: 65 x 54 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Lös fastsättning ram, Mindre ojämnheter duk, Mindre färgsläpp & åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Staffan Hallström 1914-1976 Oil on canvas
"Landscape, Bohuslän"
Signed: Staffan Hallström
Size of canvas: 65 x 54 cm
Condition: Wear on frame, Loose attachment frame, Smaller irregularitys in canvas, Minor color loss & age-based wear, No other remarks.
2 000 SEK | 2019-05-29 22:55 |
1 900 SEK | 2019-05-05 14:14 |
1 000 SEK | 2019-05-22 23:28 |
100 SEK | Startpris |