Landskapsmotiv.
Signerad: SH Engberg
Daterad: 1963
Mått på duk: 63 x 50 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Sven H Engberg Oil on canvas
Landscape Design.
Signed: SH Engberg
Dated: 1963
Size of canvas: 63 x 50 cm
Condition: Wear on frame, No other remarks.
100 SEK | 2019-05-05 14:04 |
100 SEK | Startpris |