"Snö & Grönska"
Signerad: S.Fager
Daterad: 1965
Mått på duk: 95 x 58 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Mindre färgsläpp & åldersbaserat slitage ,Inga övriga anmärkningar.
Sixten Fager 1920-2010 Oil on canvas
"Snow & Greenery"
Signed: S.Fager
Dated: 1965
Size of canvas: 95 x 58 cm
Condition: Wear on frame, Smaller color loss & age-based wear, No other remarks.
650 SEK | 2019-05-29 23:56 |
600 SEK | 2019-05-22 23:08 |
550 SEK | 2019-05-04 14:54 |
500 SEK | 2019-05-20 20:16 |
100 SEK | Startpris |