"Rosa dag"
Daterad: 1971
Signerad: Karin Olsson
Mått på duk: 40 x 40 cm
Karin Olsson 1928-2006 Oil on canvas
"Pink Day"
Dated: 1971
Signed: Karin Olsson
Size of canvas: 40 x 40 cm
Condition report: Minor wear on frame, no other remarks.
4 600 SEK | 2019-04-22 10:49 |
4 600 SEK | 2019-04-26 11:45 |
2 800 SEK | 2019-04-15 09:33 |
2 400 SEK | 2019-04-01 18:01 |
100 SEK | Startpris |